Upgrade oprogramowania rodzicielskiego – Warsztaty rodzicielstwa z Agą Rogalą

£35.00
Upgrade oprogramowania rodzicielskiego – Warsztaty rodzicielstwa z Agą Rogalą

EarlyBird (tylko do 30 kwietnia) £39£35

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Was na inspirujący, trzypanelowy warsztat z Agą Rogalą, uznaną terapeutką rodziców, pedagożką i twórczynią popularnego podcastu "Aga Rogala" oraz autorką książki „Poukładaj to sobie w głowie”. To wyjątkowa okazja, aby zgłębić tajniki budowania zdrowych relacji w rodzinie oraz zrozumieć emocjonalny świat dzieci, nastolatków i dorosłych.

„Jak radzić sobie z trudnymi emocjami dziecka?”
„Wyzwania rodzica nastolatka. Jak przetrwać najtrudniejszy czas?”
„Jak budować związek, by ładował baterie rodziców?”

Aga Rogala

Terapeutka rodziców, która pomaga im dogadać się ze sobą i z dziećmi. Pedagożka, certyfikowana  realizatorka Programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” z wieloletnim doświadczeniem. Terapeutka w nurcie Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.