Upgrade oprogramowania rodzicielskiego – Warsztaty rodzicielstwa z Agą Rogalą

Szanowni Państwo, Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Was na całodniowy warsztat: „Upgrade Oprogramowania Rodzicielskiego” z Agą Rogalą, uznaną terapeutką...

Wernisaż na 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II

Rok 2020 jest natomiast rokiem szczególnym ze względu na 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Prezetujemy tutaj prace dzieci z naszej szkoły.

100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II

Dzisiaj mija 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II - jednego z największych Polaków wszechczasów, Papieża Pielgrzyma, a także patrona naszej szkoły. Pamiętamy!

Celem naszej polskiej szkoły jest doskonalenie języka polskiego, nauczanie historii oraz geografii Polski, a także pielęgnowanie i przekazywanie polskich tradycji młodemu pokoleniu żyjącemu na emigracji.

Działamy wyłącznie dzięki zaangażowaniu zespołu wolontariuszy, którzy w zależności od funkcji, zajmują się sprawami organizacyjnymi lub dydaktycznymi. Szkoła utrzymuje się ze składek rodziców. Te wpływy pozwalają jednak pokryć tylko koszty związane z wynajmem budynku, symbolicznych wynagrodzeń dla nauczycieli oraz koszty administracyjne. Aby podreperować nasz budżet, organizujemy działania dodatkowe takie jak np. Kawiarenka, czy Piknik Rodzinny. Cały dochód z tych przedsięwzięć przeznaczony jest na Szkołę.

Nasza Szkoła zarządzana jest przez Zarząd i Radę Rodziców, którzy wybierani są sposród rodziców. Zatem, drodzy Państwo, to my tę Szkołę tworzymy! Wasza pomoc i zaangażowanie, drodzy Rodzice, są niezbędne, aby Szkoła mogła sprawnie i owocnie funkcjonować. Dzięki współpracy Grona Pedagogicznego, Komitetu Rodzicielskiego oraz Rodziców, wszyscy, a przede wszystkim nasze dzieci, będziemy z uśmiechem oczekiwać naszych sobotnich spotkań.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

Zarząd Szkoły i Rada Rodziców